Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Ben Sebla. 

Aile firmamızın İkinci kuşak yöneticisiyim. Uzun yıllar insan kaynakları alanında çalıştıktan sonra bebeğimin doğumuyla atölyeye yöneldim.

Sonrasında yurtiçi ve yurtdışı bir çok farklı uzman kuruluştan moda alanında, tasarım, çizim, kumaş teknikleri, satış ve pazarlama stratejileri, koleksiyon oluşturma gibi onlarca eğitim aldım.

Ekibimizi büyüttük hepsini donanımlı ve uzman çalışan statüsüne yükselttik. Müşterilerimize sadece satış hizmeti sunmuyoruz, yaşam şekillerine ve kişiliklerine uygun stil çalışmaları yapıyoruz

İLKELERİMİZ

Festina Lente İstanbul’un  amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

HEDEFLERİMİZ

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.